Сплави - це наше хобі і спосіб проводити вільний час. Протягом багатьох років, ми сплавляємось по річках України, зокрема організовуємо сплави по Дністрі. Це дало нам великий досвід і знання для проведення чудових сплавів як для дорослих так і дітей.

Наші сплави проходять на чотиримісних каное канадського типу, які відрізняються від інших суден великою швидкістю, що дозволяє проходити більші відстані, мало гребти і більше часу насолоджуватись відпочинком та природою. Каное виготовлені зі склопластику і мають повітряні модулі внутрішньої палуби, що забезпечує їх непотоплюваність. Кожному учаснику сплаву надається рятувальний жилет, весло, а за потреби спальний мішок, килимок, намет. Досвідчені інструктори забезпечать навчання кожного учасника з веслування, безпечного поводження на воді, допоможуть у всьому, що вони потребуватимуть.

З нами Ви зможете відпочити, насолодитись чудовою природою України, провести декілька днів без комп'ютера, без асфальту та багатоповерхівок, телевізора й телефону, відвідати залишки фортець та загадкові печери, прийняти холодний душ водоспадів. А ще будуть дзвінкий дощ та гаряче сонце, плавання і засмага без міри, вечірні ватри і розваги.